Aleppo muilas "Apelsinas"

 • Kodas: AM-A
  515
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Aleppo muilas "Apelsinas" - natūralus produktas, kuris pagamintas iš alyvuogių aliejaus ir lauro lapų aliejaus, su apelsinų žiedų hidrolatu. Šio muilo sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, sintetinių aromatų, konservantų ar kitų dirbtinių priedų. Aleppo muilo gaminimas siekia tūkstančius metų tradicijas. Teigiama, kad šis muilas - tai pats seniausias ir sveikiausias muilas pasaulyje.

  Aleppo muilas gerai valo ir maitina odą, tinkamas plaukų priežiūrai. Alyvuogių aliejus padeda sureguliuoti odos funkcijas, prakaitavimą. Taip yra todėl, kad alyvuogių aliejaus nesotieji riebalai yra labai panašūs į žmogaus odoje esančius riebalus. Muilas giliai valo odą. Šis nuostabus, senas tradicijas siekiantis muilas tinka visiems odos tipams, taip pat žmonėms, turintiems odos problemų, kadangi jo sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai.

  Naudojamas:

  - veido, kūno, plaukų priežiūrai;

  - rekomenduojamas probleminės odos priežiūrai;

  - skutimuisi - ypač jautriai odai;

  - tinkamas išskalbti ar panaikinti dėmes iš rūbų.

  Ingredientai (INCI): alyvuogių aliejus (Olea Europaea), lauro lapų aliejus (Laurus Nobilis Leaf Oil), vanduo (Aqua), natrio šarmas (Sodium hydroxide) (vengti muilo patekimo į akis), apelsinų žiedų hidrolatas (Citrus Aurantium).

  Palepinkite savo odą su Aleppo muilu!

  Kilmės šalis: Sirija