Aleppo muilas "Negyvosios jūros druska"

 • Kodas: AM-NJD
  536
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Ekologiškas Aleppo muilas "Negyvosios jūros druska" - natūralus produktas, kuris pagamintas iš alyvuogių aliejaus ir lauro lapų aliejaus, su Negyvosios jūros druska. Šio muilo sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, sintetinių aromatų, konservantų ar kitų dirbtinių priedų. Aleppo muilo gaminimas siekia tūkstančius metų tradicijas. Teigiama, kad šis muilas - tai pats seniausias ir sveikiausias muilas pasaulyje.

  Aleppo muilas gerai valo ir maitina odą, tinkamas plaukų priežiūrai. Alyvuogių aliejus padeda sureguliuoti odos funkcijas, prakaitavimą. Taip yra todėl, kad alyvuogių aliejaus nesotieji riebalai yra labai panašūs į žmogaus odoje esančius riebalus. Muilas giliai valo odą. Šis nuostabus, senas tradicijas siekiantis muilas tinka visiems odos tipams, taip pat žmonėms, turintiems odos problemų, kadangi jo sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai.

  Naudojamas:

  - veido, kūno, plaukų priežiūrai;

  - rekomenduojamas probleminės odos priežiūrai;

  - skutimuisi - ypač jautriai odai;

  - tinkamas išskalbti ar panaikinti dėmes iš rūbų.

  Ingredientai (INCI): ekologiškas alyvuogių aliejus (Olea Europaea), ekologiškas lauro lapų aliejus (Laurus Nobilis Leaf Oil), vanduo (Aqua), natrio šarmas (Sodium hydroxide) (vengti muilo patekimo į akis), jūros druska (Sea Salt).

  Palepinkite savo odą su Aleppo muilu!

  Kilmės šalis:Sirija