Aleppo muilas plaukams

 • Kodas: AM-PL
  698
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Aleppo muilas - natūralus produktas, kurio pagrindiniai ingredientai yra alyvuogių aliejus ir lauro lapų aliejus. Šio muilo sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, sintetinių aromatų, konservantų ar kitų dirbtinių priedų. Aleppo muilo gaminimas siekia tūkstančius metų tradicijas. Teigiama, kad šis muilas - tai pats seniausias ir sveikiausias muilas pasaulyje.

  Šis Aleppo muilas išskirtinai pagamintas plaukų priežiūrai. Ypatingai rekomenduojamas prevencijai prieš pleiskanas bei plaukų slinkimui sumažinti. Muiliukas tinkamas net ir sausos odos bei plaukų priežiūrai, kartu naudojant aliejukus arba plaukų balzamą.

  Po pirmo plaukų plovimo galite pajusti, kad Jūsų plaukai yra šiurkštūs, ne taip, kaip išplovus šampūnais su pavojinga chemija. Tai reiškia, kad Jūsų plaukams ir galvos odai reikia pereinamojo periodo nuo cheminių priemonių iki 100 % natūralių plaukų plovimo priemonių. Tai gali užtrukti keletą savaičių. Tačiau greitai pajusite, kaip šis muiliukas taps Jūsų puikia natūralia priemone, skirta plaukų priežiūrai ir plaukų problemų (plaukų slinkimas, pleiskanos) prevencijai. Vengti muilo patekimo į akis. Tinkamas ir kūno priežiūrai.

  Ingredientai (INCI): Alyvuogių aliejus (Olea Europaea), lauro lapų aliejus (Laurus Nobilis Leaf Oil), vanduo (Aqua), natrio šarmas (Sodium Hydroxide), juodgrūdės aliejus (Nigella Sativa), saldžiųjų migdolų aliejus (Prunus Dulcis), ramunėlių romaniškųjų eterinis aliejus (Anthemis Nobilis), ricinų aliejus (Ricinus Communis), sezamo sėklų aliejus (Sesam Indicum), bičių pikis (Propolis Cera).

  Svoris: 100 g.

  Kilmės šalis: Vokietija.

  Klientų atsiliepimai:

  "Man labai patiko Jūsų Allepo muilas plaukams! Taip švariai plaukai dar su niekuo nebuvo išplauti. O ir tapo labai švelnūs, neišsišakoję. O labiausiai patiko tai, kad švarumas galvoje išliko ilgą laiką ir plaukai nesiriebalavo, o po įprasto šampūno plaukai jau antrą dieną pradėdavo riebaluotis. Su šiuo muilu dabar galiu plaukus plauti daug rečiau :) Ačiū už nuostabią produkciją!" Agnė V.

  "Jau išbandžiau. Super! Bijojau "pereinamojo laikotarpio"(šiurkščių, besiveliančių plaukų) bet plaukai iškart tapo švelnūs ir nesivėlė.Tiesa, kai plaukai išdžiuvo patepiau galiukus natūraliu ir ekologišku kanapių sėklų aliejuku. Tikrai rekomenduoju!" Jovita B.