Kodėl pigiau?

 • www.ekogija.lt – tai natūralių, ekologiškų prekių parduotuvė Jums internete. Mūsų tikslas - sugriauti mitą, kad natūralūs ir ekologiški produktai yra prabangos dalykas, mes siekiame, kad šie produktai taptų kiekvienos šeimos būtinybe ir būtų prieinami kiekvienam.
  Dažnai sulaukiame klientų klausimų dėl nedidelių prekių kainų, todėl norime Jums paaiškinti, kodėl mūsų parduotuvėje kainos yra mažesnės nei kitur:
  1. Pirmiausia norime Jus informuoti, kad produktai, parduodami el.parduotuvėje www.ekogija.lt yra geros kokybės. UAB „Ekogija“ yra net penkių prekinių ženklų oficialus atstovas Lietuvoje: Gracefruit Ltd (natūralūs aliejukai, natūralūs sviestai, eteriniai aliejai, ingredientai kosmetikos gamybai ir kt.), Zhenobya - Naturseifen und Aleppo Seifen (natūralūs Aleppo muilai), Dr. Goerg Premium Bio-Kokosnuss-Produkte (ekologiškas nerafinuotas kokosų aliejus, kokosų produktai), Emma Noël (ekologiški augaliniai aliejai, ekologiška kosmetika).
  2. Ekogija.lt beveik neturi išlaidų, kurios verstų kelti didelius antkainius. Mūsų antkainiai yra nedideli, kadangi savo prekes importuojame patys.
  3. Mes norime būti geriausia natūralių, ekologiškų prekių parduotuve internete.
  4. Mums svarbiausia - laimingas klientas, todėl tam, kad gautumėte dar geresnes kainas pateikiame Jums Ekogijos nuolaidų kortelę, su kuria Jūs visada turėsite net 10 % nuolaidą ir daug kitų ypatingų privilegijų.

  Su meile, Jūsų Ekogija
   

  Prekių nėra.