Muilo riešutai

 • Kodas: MR-1
  290
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Neįtikėtina, tačiau dauguma įprastinių namų valymo priemonių gali būti pakeistos į muilo riešutus. Saponinui būdingi efektyvi valymo galia, antimikrobinės ir antigrybelinės savybės, kvapų sumažinimo galia ir natūralus švelnumas susijungia, kad pateiktų nepaprastai saugų, tačiau efektyvų valiklį daugybei kasdieninių darbų. Didžioji dalis labai nuodingų sintetinių chemikalų mūsų namuose gali būti išmesta visiems laikams.
  Skalbiamieji riešutai ir jų privalumai
  - Muilo riešutų kevalai naudojami kaip natūralūs ir aplinkai nekenksmingas skalbiklis. Panaudotas vanduo gali būti naudojamas drėkinimui. Tai yra organinis, aplinkoje suyrantis ir neteršiantis valymo produktas. Būdami hipoalerginiais, muilo riešutai nekenkia rankoms.
  - Muilo riešutai nėra muiluoti ir mažiau putoja, tai sumažina panaudojamo vandens kiekį.
  - Būdami švelniu skalbikliu, riešutai išlaiko audinio spalvą.
  - Maisto detoksikavimas: muilo riešutų milteliai, įdėti į šiltą vandenį, gali padėti pašalinti pesticidų ir chemikalų liekanas iš vaisių ir daržovių juos plaunant.
  - Gali būti naudojami gyvūnų prausimui,kilimų ir kitų namie esančių daiktų plovimui, o panaudotas vanduo gali būti naudojamas sodo laistymui.
  - Rekomenduojami maudantis, ypač žmonėms kenčiantiems nuo odos ligų ir alergijos.
  - Dažnai naudojami plaukų plovimui. Padeda išvengti pleiskanų ir pašalina utėles.
  - Muilo riešutų skystis gali būti naudojamas papuošalų,langų,veidrodžių,nerūdijančio plieno gaminių valymui, automobilių plovimui.
  - Universalus valiklis ir ploviklis virtuvėje ir vonioje.
  - Muilo riešutuose esantis saponinas naudojamas gaminant dantų pastą.
  - Muilo riešutų milteliai dedami į kosmetines kaukes, kad sutektų švelnų odos valymą.
  - Natūralūs pesticidai: muilo riešutų nuoviras taip pat naudojamas, kaip efektyvūs ir natūralūs pesticidai augalams,atbaidyti vabzdžius namuose ir sode.

  Muilo riešutai auga ant medžio - tai organinis produktas, nekenksmingas aplinkai riesutai, jie labai ekonomiški
  1 kg užtenka 1 metams 3 asmenų šeimai!

  DRABUŽIŲ SKALBIMAS skalbimo riešutais:
  • Į skalbimo maišelį įdėkite 5-6 riešutų lukštus arba lukštų gabalėlių kiekį, atitinkantį šį lukštų skaičių, ir užriškite maišelį.
  • Didesnius lukštus susmulkinkite, kočėlu veikdami maišelį.
  • Maišelį įdėkite į skalbimo mašiną kartu su skalbiniais ir skalbkite kaip visuomet.
  • Užbaigę skalbimą, drėgną maišelį įdėkite į nedidelį indą su trupučiu vandens (nereikia maišelio užpilti vandeniu – nedidelio jo kiekio pakaks maišelio drėgmei palaikyti.) Galite įpilti nuo 6 iki 10 lašelių eterinio aliejaus. Iki kito skalbimo maišelį laikykite tame pačiame inde, uždengę dangčiu.
  • Vandenį iš indo su drėgnu lukštų maišeliu įpilkite į skalbimo mašiną, kai kitą kartą skalbsite.
  • Tris kartus panaudokite maišelį su lukštais, paskui maišelį išdžiovinkite ir pasidėkite iki kito skalbimo, o naudotus lukštus išmeskite į kompostavimo vietą.

  Kilmės šalis: Indija.

 • Alternatyvios prekės